Magical
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашите герои

+8
cullen
werrs
lonely_girl
Jacksanka97
salvadorka97 ♥
«₪ ٭ξ β ﺄ ﺈễδέ ﭾҜά΅̃ ت §
♥Gomezka97♥
Aqwena
12 posters

Go down

Вашите герои Empty Вашите герои

Писане  Aqwena Пон Май 03, 2010 1:34 am

Тук пускайте своите герои и ако ми харесват ще ги одобря.
Ето го и моят герой:

Име:Джун Песър/цяло име:Джуан Мари Песър
Години:14
Вид:Магьосник
Семейство:
Майка:Саманта Джеймс Песър, на 35-мъгълокръвна, работи в министерството на магията
Баща:Джордж Аластор Песър на 36-мъгъл, лекар(кардиолог) в известна лондонска болница
Брат:Феликс Финиъс Песър на 7-започва да показва магически способности
Външен вид:
Джун е 160см висока,45 килограма с блед бяло-жълтеникъв тен с тънка и определено не спортна форма. Има чуплива, кестеняво-руса коса, която стига до средата на гърба й. Косата на Джун е леко начупена на вълни с силно завити краища. Тя има овални, кафеви очи, чипо носле,тънки и светли вежди с меки скули, които е взела от майка си.Устните и са червеникави,тънки,но и силно очертани. Има малко чело и затова не обича да пуска бретона си. Лицето и е продълговато с мека брадичка.Когато се усмиххе разкрива две много сладки тръпчинки.
История:
Джун знае, че е магьосница още от седем годишна. Отива във лагера на осем и си тръгва всяка учебна година, за да ходи на училище и да води нормален живот. Някой от чстокръвните магьосници я отхвърлят, заради баща й. Никога не е приемала магията за даденост и знае колко е трудно без нея. Почти не общува със семейството на баща си, защото те не приемат нея и майка й. Баща й е трябвало да избира между семейното богатство и майката на Джун. Единственият, който подкрепя влюбените е дядо й. Той е починал, когато Джун е била на две и тя го е преживяла много тежко. Най-голямият враг на Джун е от самото й семейство. Осиновената дъщеря на чичо й винаги е искала да бъде като Джун и затова я е саботирала. Върхът на омразата помежду им достига своя апогей на един семеен пикник, когато братовчедка й Кристал прави магия за вкаменяване на Джун. Спасението й е, че в лагера (почти) няма врагове и е отговорник по настаняване на новодошлите. На нея това й харесва и винаги казва: "Наистина е забавно, колко наивни могат да са. Вярват на всичко, което им кажеш!" Въпреки многото перипети във живота й, Джун се старае усмивката да не слиза от лицето й.
Характер:
Неспасяема мечтателка, мила и вярна приятелка, понякога доста разсеяна. Джун има прекалено малко самочвуствие за външния си вид,но знае кои са добрите страни на другите и когато са с ниско самочуствие, знае как да ги ободри, но проблема е,че не го прилага на себе си. Обича да чете дълги романи за приключрния в други светове с магически същества, и да пише за същите неща. Тя е истински приятел ,но се сбижава много трудно. Ако човек и е приятен тя се привързва много, но ако я наранят е страшно отмастителна. Винаги е знаела,че не е като другите и се гордее с това, защото мрази обикновеното. Джун винаги е на среща, ако имаш нужда от рамо на което да поплачеш или просто да поговориш с някои.
Допълнително:
Домашен любимец:Има кокер шпаньол на име Рекс. Също така има и зайче на име Палачинка, което й е подарък за дванайстия рожден ден.
Талисман:Има сребърна гривна със закачени три талисмана, която й носи късмет. Тя е подарък от приятелите й за заминаването и пази много скъпи спомени.
Любими вещи:
-албум със снимки на всичките и роднини и приятели
-дневник в който пише всичко
–голяма тетрадка със 250 листа и твърди корици (тя е правила скицата на корицата)в която пише.
Отличителни белези: белег по рождение на дясното рамо, малко по-нядясно и надоло от врата, във формата на пеперуда.
Навици:Да върти косата си когато е нерва,и да чете дебели томове от фамилната библютека..
Обича: Да се мотае с приятели,да прави магии,да спортува. Да се разхожда вечер,романтиката и опасните приключения.


Последната промяна е направена от Aqwena на Пет Май 14, 2010 2:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  ♥Gomezka97♥ Сря Май 12, 2010 3:41 pm

Име:Анабет Гомез
Години:14
Вид:Магьосник
СЕМЕЙСТВО:
Майка:Джун Гомез
Баща:Робърт Гомез
Външен вид:
Анабет е висока 170см, 50кг и с бледа кожа. Има къдрава черна коса, която е средна дължина. Очите й са големи и сини, със тънки вежди.Устните й са големи и червеникаво-розови, като розовото преобладава.Има голямо чело и къс бретон, тъй като ако е прекалено дълъг й пречи.
История:
Анабет разбира, че притежава магични способности, когато е само на 6 години. Тя е потресена от това, че притежава магични способности и първоначално не може да ги контролира. След около 2 години тя отива в специален лагер, в който се научава да ги контролира, но въпреки това тя е пресладвана от зъл магьосник, който се опитва да открадне силите й.Какво е станало с приключението й ще разберете от нейния дневник.
Характер:
Тя е вярна приятелка, понякога е доста разсеяна, но когато стане въпрос за нещо сериозно тя винаги се отзовава.Анабет обича да чете книги, но най-вече приключенски, защото по дух тя винаги е готова за приключенията, който й поставят нейните сили.
Винаги е мечтала да притежава магични способности, но ето че не може да се справи толкова лесно с тях, както е мислела до сега.
Допълнително:
Има малък голдън ретривър, който се казва Уили, има и папагали, които родителите й подарили за Коледа.
Любими вещи:
-малка чантичка, в която държи огледалцето си и другите й неща
-голям скицник, в който рисува красиви пейзажи и портрети на близките й хора.
Отличителни белези:голям белег на врата й, който прилича на разцъфнало цвете през пролетта.
Навици:Тя има един единствен навик и той е да клати крак, когато е нервна.
Обича: най-много магиите,шляенето с приятели, но понякога се отдава на дебелите книги или просто на чаша топло какао.


♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  «₪ ٭ξ β ﺄ ﺈễδέ ﭾҜά΅̃ ت § Чет Май 13, 2010 3:13 am

Име:

Ашли Хемсан

Години:

13

Вид:

дъщеря на бог

Семейство:

баща-бог, майка-неизвестна

Външен вид:


кестенява и начупена коса , сини очи,мургава,слаба

История:

Родена на Олимп, но открадната от слугинята на Посейдон моят баща. Слугинята му Бери е единственото мое семейство на земята .Много пъти съм питала Бери за майка ми.Ето един наш разговор:
-Бери знам, че много пъти съм те питала, но може ли пак да ми разкажеш за майка ми?
Когато я попитах усмивката й изчезна.Винаги ставаше така щом я питах нещо за Олимп.Чух как тихо въздъхва.Винаги го правеше щом се съгласяваше с мен затова просто се наместих удобно на стола.
-Видях майка ти само веднъж.Беше идвала в палата на баща ти не за първи път, но този път й беше за последно.Зевс беше разбрал за техните срещи и беше разрешил на майка ти да дойде само още един път.Тя беше много красива, макар и с дрипави дрехи.Имаш нейната коса и нейната усмивка, а очите са на баща ти.Сини като морето.Дойде само за малко колкото да се сбогува с теб. Не я видях никога повече.

Разговорът продължи дълго, но за сега това е достатъчно.

Характер:

Аз съм добра ученичка, обичам да се усмихвам и да се шегувам.

Допълнително:

Имам зайче-Фифи
Талисманът ми е син гердан, който свети под вода – даден е от баща ми, когато съм се родила.

Сила:

С помощта на талисмана, даден от баща ми, мога да контролирам водата.
«₪ ٭ξ β ﺄ ﺈễδέ ﭾҜά΅̃ ت §
«₪ ٭ξ β ﺄ ﺈễδέ ﭾҜά΅̃ ت §

Брой мнения : 85
Join date : 28.04.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  ???? Чет Май 13, 2010 1:52 pm

Име:Луксор Калън Ривърс
Вид:Магьосник
Възраст:12
Семейство:майка-Луси - Ривърс (простосмъртна), баща-Дийн Калън Ривърс (магьосник)
Ръст:174см
Тегло:64кг
Пол:мъжки
Рождена дата:17.03.1998 год.
История:След един час по ФВС, в който се е провел изпитния норматив на 600м бягане, Луксор се прибира целият потен и влиза да се къпе и след това забелязва, че въобще не е мокър. Той крие това от родителите си, но не успява за дълго. Всеки ден родителите му го питат дали не му се случват някакви странни неща?! Той отговаря все едно и също, но с всеки ден те стават все по-угрижени и притеснени за него. Най-накрая той споделя за проблема си, който не му се е случвал само веднъж. Те(по-точно баща му) му обясняват, че е магьосник и трябва да отиде в някакъв лагер за да се усъвършенства, защтото винаги щяло да има хора които се опитват да се отърват от някой по-велик магьосник. И така той се озовава в този лагер!
Хоби:плуване (за развлечение не за състезания)
Лубим спорт:туризъм
Любим цвят:зелено,червено и небесно синьо
Зодия:риби
Характер:упорит, трудолюбив, ученолюбив и амбициозен
Любима напитка:Coca-cola
Любимо ястие:пържени картофи
Любим десерт:мелба, плодова салата
Външен вид:руса коса, сини очи, той е строен, обича да носи предимно спорни дрехи, светло сини дънки и тениски
Кръв:Нечистокръвен
Сила:Водокинеза


Последната промяна е направена от snich98 на Пет Май 14, 2010 2:54 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Лекси Салвадор

Писане  salvadorka97 ♥ Чет Май 13, 2010 4:22 pm

{1} Име:Лекси Салвадор
{2} Години:13
{3} Вид: Вампир
{4} Семейство: Майка ми е била смъртна, но след като се е омъжила за баща ми той я е превърнал във вампир. Баба ми е вещица. Имам един брат - вампир. Пием само животинска крав. Нашето семейство е едно от основателите на града. Всеки от семейството може да:се телепортира и да подлага хората на умствен контрол.Сили:майка ми - може да става невидима;баща ми-телекинеза;аз - левитация;брат ми-може д аконтролира действията на хората; баба ми - всчки сили без левитация и може да прави заклинания;
{5} Висока и слаба с червена коса и зелени очи. Бледа кожа. Имам белега по рождение зад лявото си ухо, затова винаги държа косата си пусната. Чрез белегът мога да управлявам силата си {левитация}. Също така когато имам достатъчно енергия мога да променя външния си вид {смяна на цвета на очите, кожата, косата}.
{6} Превърната съм във вампир, когато съм била на четири години от учителката ми в детската градина, която се оказала вампир. Когато баща ми разбрал за това я убил, зщото в нашето семейство трябва да те превърне само някой от семейството.Имам и една сестра, която е прогонена, защото е пристрастена към човешката кръв. Тя се връща на всеки три години. Имала съм леля {Катрин}, която е била убита от майка ми, защото Катрин е щяла да разкрие семейната ни тайна.
{7} Винаги весела и усмихната. Обичам да се смея. Когато към ядосана силите ми излизат извън контрол.Рядко плача, но когато се случи е за нещо наистина сериозно.Обичам да се забавлявам, от което често се патя и да използвам силите си върху обикновените хора.
{8} Домашен любимец: Тигър на име Каси {само аз знам за него}
{9} Талисман: Гривна предавана по наследство
{10} Любими вещи: Гривната - талисман и мобилният ми
{11} Навици: Лоши: Да не си почиствам стаята и не винаги да съм честна Добри: ... няма Very Happy
{12} Белези: Белегът, за който споменах по нагоре ... !


Последната промяна е направена от defrita на Пет Май 14, 2010 1:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  Aqwena Чет Май 13, 2010 4:29 pm

Всички сте одобрени! I love you What a Face
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  Jacksanka97 Пет Май 14, 2010 3:02 pm

Име: Кейт Джонс
Години: 14.
Вид: Магьосник
Семейство: Баща: Джак Джонс , Майка: Натали Джонс , Брат: Едно малко досадно чудовище на име Джайсан.
Външен Вид : Тъмно кестенява коса, кафяви очи,слаба , 1.60,сочни усни, светла кожа.
История: Тя е певица и актриса която е най – известната в света и разбира че е магьосница затова отива в лагера за особняци Magical. Тя започва да се заяжда с всички там и да им прави мръсни номера , но осъзнава че те не са виновни, че тя е такава затова приема такава каквато е и се извинява на всички.
Характер: Малка глезла, но с огромно сърце с много мечти. Тя е уверена в себе си и е магнит за момчета. Има страхотен глас и услепителна красота.
Домашен любимец: МОПС НА ИМЕ ГАРИ.
Талисман : Вълшебен камък.
Навици: Полудява след 5 час в лагера ( упитвайте се да я избягвате )
Белези: Бемка на до веждата.
Jacksanka97
Jacksanka97

Брой мнения : 2
Join date : 13.05.2010

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  lonely_girl Пет Май 14, 2010 4:23 pm

Име:Джейн Пиърс
Години:16
Вид: вампир
Семейство:
биологични родители
баща: Дейвид Робъртс/човек/
майка: Роксан Робъртс/човек/
превърнал я във вампир: Нейтън/вампир/
Външен вид: Джейн има дълга до кръста коса с цвят на кафе. Най-често я оставя свободно да пада по раменете й , защото просто не й се занимава . Макар и вампир,Джейн, е запазила цвета на очите си , а именно наситено синьо.Кожата й е бледа , с цвят на слонова кост и перфектно контрастира с плътните й , розови устни.Почти никога не се усмихва , макар че има ослепителна усмивка . Малко по-висока е от останалите на нейната възраст.Крайниците й също са издължени, но това само й придава повече грация.
История: Изоставена е от биологичните си родители , когато е била на 2 месеца . До 13 годишна възраст прекарва живота си по сиропиталища и приемни семейства . След 14 й рожден ден биологичните й родители я намират и Джейн е принудена да живее при тях . На няколко пъти бяга от къщи , но заради влиянието на баща й успяват да я намерят и върнат . Момичето си примирява с положението и след година вече малко се е сближила с родителите си , но все още не им е простила за всичките години , през които е била сама. На 16 й рожден ден майка й й подарява пръстен с гравирано true love waits . На този подарък Джейн отвръща с изражение от типа ``ама-ти-сериозно-ли`` . През нощта на следващия ден , когато са се прибирали от работа родителите й са загинали при катастрофа . От тогава Джейн отново е сама . Живее ден за ден по улиците на града . Една ноемврийска вечер , разхождайки се по тъмните улички, Джейн е пресрещната от няколко момчета . Момичето започва да вика за помощ, надявайки се някой да я чуе . Вижда че към нея се приближава някой ,но веднага след това припада. Събужда се и до нея вижда момче или по скоро ангел . След като разбира че е будна , той веднага за почва да й се извинява , за това което й е сторил . От него Джейн разбира , че след като я е спасил от онези момчета , той я е отнесъл на далеч . Жаждата му била прекалено силна , затова я е ухапал , но е успял да спре и сега тя вече е като него . От този ден нататък тя и Нейт са неразделни – като брат и сестра. Двамата откриват че Джейн има дарба – да причинява болка на хората / вампирите с помощта на мисълта си . Тя си спомня как тогава е казала ``Невероятно нали ? Дори и след като съм вампир пак ще причинявам болка на хората около мен , както винаги!``
Характер: Джейн е борбена и инатлива личност . В някой случаи,когато е ядосана , определя себе си като садист . Тя е студена . Не обича да показва чувствата си и не го прави.Държи се мило само с Нейт . Джейн си пада малко отмъстителна , затова ако някои си е навлякъл гнева й , то няма да живее дълго./по някога буквално/
Допълнително:
-диета-човешка кръв , но не убива хората от които се храни , понякога пие и от животни или по-точно пуми или пантери.
-талисман- не вярва в такива глупости.
-любими вещи- пръстенът от майка й с гравираното true love waits, малка черна гривничка със светлосиньо камъче,нейният iphone - просто не може без него , защото е пристръстена към twitter , а от там може лесно да управлява профила си .
-белези-един белег на врата й , който Нейтън е оставил , когато е пил от нея и я е превърнал.
-навици-когато е изневрена хапе устните си .
-обича- да слуша музика , да чете любовни романи /може би е препрочела Брулени хълмове над 1000 пъти/,да рисува и да свири на китара/пиано.
-не обича-някой да и се бърка в живота или да я поучава какво да прави,хората , които се мислят за нещо повече от нея .


Последната промяна е направена от lonely_girl на Съб Май 15, 2010 10:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
lonely_girl
lonely_girl

Брой мнения : 65
Join date : 14.05.2010
Age : 28
Местожителство : Bieber world <3

http://www.twitter.com/HeyItsSteph

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  Aqwena Съб Май 15, 2010 3:02 am

Одобрени сте! Like a Star @ heaven
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  werrs Пет Май 21, 2010 9:16 pm

Име:Александра Санчес/цяло име:Александра Джонсън Санчес
Години:19
Вид:Полубог
Семейство:
Майка:Алиса Паркър Санчес, на 42 - обикновен човек, работи в аптека
Баща: Зевс, безсмъртен - бог на небето и боговете.
Външен вид:
Алекс е 173 см висока, 47 килограма с загоряла кожа.Има чуплива, тъмна коса, къса.Някъде до раменете. Тя има бадемови, кафеви очи,тънки и тъмни вежди, които е наследила от баща си.Устните и са бледи
История:
Алекс научава, че не е нормално момиче на деня след рожденния й ден.
Деня в който е убита майка й.Поради заплахата, Джейсън (сатир,бившото гадже на Александра)я откарва в лагера. Там тя се сприятелява с Анабет, но Талия (пада й се полусестра) я намразва, заради появата й.Постепенно Алекс започва да открива истинските си чуства към Пърси, но някой ще се опита да й попречи. Характер: Разсеяна,лесно влюбчива, лесно ранима, мечтателка, непохватна и мила. Домашен любимец:Още не се знае.
Талисман: медальон, открит от Пърси на плажа.
Любими вещи:
- снимка на 18- тия си рожден ден, заедно с бившото си и майка си.
- малко гумено пате, намерено в парка
– обецата, с форма на мълния, подарък от майка й.
Отличителни белези: Малка мълния на десния й крак близо до прасеца.
Навици: Да мачка патето си.
Обича: Майка си и Пърси.

werrs

Брой мнения : 8
Join date : 16.05.2010

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  cullen Съб Май 22, 2010 2:04 am

1.Име:Джеймс Фарадей години:17
2.Вид:вампирче
3.Семейство:неизвестно
4.Външен вид:висок около 190см...характерно за вампирите светла кожа..светло кестенява коса...бронзови очи иии това е
5.История:когато бях човек живеех в Лондон,Англия..но там зачестяха убийствата..и всички бяха от един вид...........прехапани гърла...една сутрин на 1823г се събудих и не видях никой от приюта, в който живеех...по-късно следобяд разбрах,че телата са открити с прехапани гърла...уплаших се и се качих на първия кораб за С.Америка...една сутрин след около 2,3 дни,когато вече бяхме в открито море се събудих и излязох на палубата...всички бяха мъртви....................с прехапани гърла....в сищия момен корабът се удари в едни скалии започна да потъва....скочих и заплувах към най-близкия остров...за мой късмет на брега лежаха....шестимата оцелели от ОКЕАНИК 815....само че не бяха съвсем оцелели, защото бяха с прехапни гърла.....в същя момент онова студено нещо ме събори на земята и...............................станах вампирчи Razz Razz Razz Razz хаха ви е яяд


това е...за др-то не ми се пише Razz Razz bounce
cullen
cullen

Брой мнения : 20
Join date : 20.05.2010
Местожителство : Forks

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  salvadorka97 ♥ Съб Май 22, 2010 2:20 am

cullen написа:1.Име:Джеймс Фарадей години:17
2.Вид:вампирче
3.Семейство:неизвестно
4.Външен вид:висок около 190см...характерно за вампирите светла кожа..светло кестенява коса...бронзови очи иии това е
5.История:когато бях човек живеех в Лондон,Англия..но там зачестяха убийствата..и всички бяха от един вид...........прехапани гърла...една сутрин на 1823г се събудих и не видях никой от приюта, в който живеех...по-късно следобяд разбрах,че телата са открити с прехапани гърла...уплаших се и се качих на първия кораб за С.Америка...една сутрин след около 2,3 дни,когато вече бяхме в открито море се събудих и излязох на палубата...всички бяха мъртви....................с прехапани гърла....в сищия момен корабът се удари в едни скалии започна да потъва....скочих и заплувах към най-близкия остров...за мой късмет на брега лежаха....шестимата оцелели от ОКЕАНИК 815....само че не бяха съвсем оцелели, защото бяха с прехапни гърла.....в същя момент онова студено нещо ме събори на земята и...............................станах вампирчи Razz Razz Razz Razz хаха ви е яяд


това е...за др-то не ми се пише Razz Razz bounce
Very Happy Че то тогава имало ли е самолети {ОКЕАНИК 815}
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  Aqwena Съб Май 22, 2010 3:29 am

Одобрени сте, но cullen трябва да допишеш героя си.
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  cullen Съб Май 22, 2010 4:58 am

salvadorka97 ♥️ написа:
cullen написа:1.Име:Джеймс Фарадей години:17
2.Вид:вампирче
3.Семейство:неизвестно
4.Външен вид:висок около 190см...характерно за вампирите светла кожа..светло кестенява коса...бронзови очи иии това е
5.История:когато бях човек живеех в Лондон,Англия..но там зачестяха убийствата..и всички бяха от един вид...........прехапани гърла...една сутрин на 1823г се събудих и не видях никой от приюта, в който живеех...по-късно следобяд разбрах,че телата са открити с прехапани гърла...уплаших се и се качих на първия кораб за С.Америка...една сутрин след около 2,3 дни,когато вече бяхме в открито море се събудих и излязох на палубата...всички бяха мъртви....................с прехапани гърла....в сищия момен корабът се удари в едни скалии започна да потъва....скочих и заплувах към най-близкия остров...за мой късмет на брега лежаха....шестимата оцелели от ОКЕАНИК 815....само че не бяха съвсем оцелели, защото бяха с прехапни гърла.....в същя момент онова студено нещо ме събори на земята и...............................станах вампирчи Razz Razz Razz Razz хаха ви е яяд


това е...за др-то не ми се пише Razz Razz bounce
Very Happy Че то тогава имало ли е самолети {ОКЕАНИК 815}

имало е Razz Razz Razz
cullen
cullen

Брой мнения : 20
Join date : 20.05.2010
Местожителство : Forks

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  cullen Съб Май 22, 2010 5:02 am

-Домашен любимец-няма
-Талисман-бобено зърно
-Любими вещи-няма
-Навици-няма
-Отличителни белези и всичко за което се сетите...-не се сещам


т'ка става ли Rolling Eyes Rolling Eyes Question Laughing
cullen
cullen

Брой мнения : 20
Join date : 20.05.2010
Местожителство : Forks

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  Aqwena Съб Май 22, 2010 4:08 pm

Става
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  ku4enceto38 Нед Май 23, 2010 5:35 pm

Вид:Дете на бог
Име:Лара Пиис
Години:14
Семейство:Баща:Крис Писс (човек) Майка:Афродита (богиня) Сестра:Сара Пиис (полубог)
История:Като съм била на 3 години с мен са започнали да се случват много странни неща.Започнала съм да сънувам непозната жена и да я виждам във видения,но не съм могла да обясня.Живяла съм само с баща ми и той ми е казал че всъщност жената която виждам е моята истинска майка и че тя Афродита - богинята на красотата и любовта.Тогава съм разбрала че съм дете на бог.
Характер:Обичам да се хваля с нещата които притежавам и да ги показвам на другите.Затова всички ме мислят за голяма надувка.Обичам да пея и танцувам и изобщо да се забавлявам.С по-малката ми сестра обичаме да правим намера на съседа-Донсик
Външен вид:Висока и слаба с дълга,руса коса и тъмно-сини очи.Бледа кожа и розови устни.Тънки вежди и чип нос.Имам белег във формата на малко сърце на лявата длан.Майка ми го е направила когато ме е родила.Когато имам видение за майка ми белегът става по-червен.
Домашен любимец:Куче на име Саси
Любими вещи:Волейболната ми топка Very Happy
Навици:Да стискам малката муцунка на Саси
ku4enceto38
ku4enceto38

Брой мнения : 7
Join date : 15.05.2010

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  Aqwena Нед Май 23, 2010 11:07 pm

Одобрена Very Happy
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Герой

Писане  Gianna Volturi Сря Авг 25, 2010 2:24 am

1.Име:Гианна Арпсисия Волтури
2.Вид:Вампир
3.Семейство:Волтури
а)Майка:Сулписия
б)Баща:Аро
в)Леля:Атенодора
г)Чичовци:
-Кай
-Марк
д)Братовчеди:
-Алисандра
-Леонардо

4.Аз съм висока и слаба.Имам овално лице и дълга до кръста,лъскава и тъмно руса коса.
Носът ми е прав,а устните ми са плътни и на цвят са смесица от шоколад и праскова.Имам извити рязко в крайщата вежди.Зъбите ми са големи,бели,блестящи и много остри.Имам много бледа почти прозрачна кожа и яркочервени очи оградени от гъсти и дълги черни мигли queen

5.Аз и братовчедка ми сме родени на 13.09.1300г. Отраснали сме във Волтера,Италия.Родени сме си вампири. *Спомен*Когато бях на 4 години цялото ни семейство без Марк,Леонардо и Дидима(защото я намаше от вчера) излязохме на разходка.Аз и Алис решихме да се гоним.Потичахме и след малко се заковах на място.След малко Алис ме стигна,каза:"Хванах те",но после замръзна от гледката,която беше пред очите ни.Пред нас стоеше тялото на леля Дидима(очевидно мъртва),но нямаше вреди по тялото ѝ.Видяхме,че около нас всичко е като след пожар.Очите ни се наляха със сълзи и побегнахме назад викайки:"Тате" Sad .Стигнахме и ги прегърнахме.Когато им разказахме какво сме видели,се изстреляха напред.Лицата на всички се сгърчиха от болка и мъка.Прибрахме се с тези физиономии във двореца.Щом чичо и Леонардо ни видяха ни попитаха "Какво се е случило?"Разказахме им.Лицето на чичо Марк стана безизразно(както е и до днес),а Леонардо се разплака и помягна към стаята си.Ние с братовчедка ми го последвахме и се успокоявахме взаймно...*Край на спомена*

6.Аз съм много избухлива личност.Лесно се ядосвам,но умея да прикривам емоциите си.Обичам на манипулирам хората Twisted Evil ,но много държа на семейството си и малкото,но истински приятели,които имам.Мразя любовта поради простата причина,че не мога да обичам някой по романтичен начин.Знам какво искам и ще направя всичко да го получа.Аз съм много тайнствена личност.Поне така казват другите. confused I love you

7.Допълнително:

а)Домашен любимец:Имам черна котка със отровнозелени очи,на име Деметрия.Много си я обичам и ме следва навсякъде

б)талисман: плочка с формата на полумесец на сребърен синджир

в)Любими вещи:Мобилния,лаптопа,семейния герб,талисмана ми и гардероба Very Happy

г)Навици:Да се оглеждам щом мина покрай огледал, Embarassed

д)Отличителни белези:
-Аз и Алис имаме белег с формата на змия захапала опашката си.Моят е над гърдите, а нейния е от вътрената страна на крака ѝ Suspect
-Сили:Засега нямам,но смятам да си ги заслужа
lol!
Gianna Volturi
Gianna Volturi

Брой мнения : 3
Join date : 25.08.2010
Age : 29
Местожителство : Волтера,Италия

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  Goddess_of_suffer Пон Яну 10, 2011 1:14 am


Име: Катерина Джоунс
Майка: Хеката
Баща: Преуспяваща рок-звезда
Години:13
Вид: Дете на богиня
Външен вид: Имам дълга до кръста права черна коса с лилав кичур от ляво като косата ми скрива лявата част на лицето ми. Имам тъмно-лилави очи и бяла кожа. Винаги съм намръщена и почти никога не се усмихвам. имам дълъг маникюр във тъмно-лилаво и грим тип вампир. Имам плътни устни покрити с лилаво червило и дълги мигли. Винаги се обличам в черни дрехи с тъмно-лилави надписи или рисунки. Падам си по готиката.
История: Родена съм в гората на 31 октомври. Хеката ме родила и ме оставила пред вратата на караваната на баща ми. Тогава той все още не бил кой знае колко известен и започнал да се грижи за мен, но песните му започваха да стават все по-полулярни и в крайна сметка ме изостави насред гората. Бягах от преследващите ме чудовища и така намерих лагера. Дано успея да се справя.
Характер: Саркастична съм и бликам от ирония и черен хумор. Затворен човек съм и винаги казвам каквото мисля дори да ми навлече неприятности. Мразя любовта и щастливите семейства. Умея да крия емоцийте си и рядко допускам някой зад бариерата. Отмъстителна съм и никога не забравям какво са казали по мой адрес или на някой от близките ми. Като цяло съм добър човек и прощавам ако дълго време не си ме дразнил. Аз съм душевен мазохист.
Домашен любимец:Черна котка с лилави очи на име Сакрет (Свещена).
Талисман:Лилав медальон на дебела сребърна верижка (подарък от мама. Каза, че усилва силите ми.) Любими вещи: Медальонът.Книгите ми. Телефона ми, компютъра и лилаво-черните ми свещи за медитация.
Навици: Поправям хората, когато забележа неправилна граматика.
Отличителни белези: Слушам симфоник метъл и имам белег във формата на пентаграма точно до окото ми.
Goddess_of_suffer
Goddess_of_suffer

Брой мнения : 2
Join date : 10.01.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  Sweet01 Съб Фев 04, 2012 5:20 am

Име:Бадли сикс
Вид:Дъщеря на Орфей
Години:17
Семейство:Сикс
Външен вид:Червена коса,сини очи,черен кичур(от ляво),Татуйровки,Черни дрехи,емо,красива,с много шипове,обичам да се гримирам в черно и понякога в сиво.Много момчета в лагера ме харесват.Мислят,че сим потайна и зловеща.
История:Родена във стара оперна зала,израстнала в калъфа на китарата на доведения ми баща,непознаваща истинския си родител,знаеща само как се казва,аз съм нещо като машина за музика и само за това мисля.Когато се раждам,Зевз заповядва де ме убият,защото ще стана много силна,но майка ми ме скрива в една стара съборетина,където баща ми репетира,свирейки рок и гледайки ме как се смея след като свърши.Аз не знам кой е баща ми ,докато не навърша 15,от тогава разбрах какво мога.Силите ми са,че мога да чуя звук и да го произнеса същия или променен начин,както си искам.Мога и да направя експлозия смо с мисли.
Характер:Ирония.Ирония и пак-ирония.Това е повечето от характера ми.Не съм кой знае каква оптимистка и комедиянтка,но не съм и песимистка.Аз не мога да живея без музика,тя ми е живота.Обичам черно,лилаво и цикламено.
Домашен любимец:куче ,черно със сини очи с бяло петно с форма на сърце на опашката.
Талисман:Гривна в лилаво и цикламено
Любим предмет:Книгата ми "Пърси Джаксън и боговете на Олимп",китарата ми
навици :да пиша песни и да правя забележки
Sweet01
Sweet01

Брой мнения : 3
Join date : 04.02.2012
Age : 29
Местожителство : Лагера

Върнете се в началото Go down

Вашите герои Empty Re: Вашите герои

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите