Magical
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дворът

+2
salvadorka97 ♥
Aqwena
6 posters

Go down

Дворът Empty Дворът

Писане  Aqwena Сря Май 12, 2010 1:06 am

Дворът на Magical бе едно прекрсно място. До величествената букова гора се редяха цветни полета, като в средата им има голямо езеро до което водят нялкоко каменни пътеки, с пейки от двете страни. Има и голямо място за лагерни огньове, които се правят във края на всяко лято, когато повечето деца си тръгват.

Пишете на воля и се забавлявайте!
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Magical

Писане  salvadorka97 ♥ Пет Май 14, 2010 1:23 am

Имаше няколко игрища за куидич.Всичко беше прекрасно.Над входа имаше голям плакат, който гласеше "Добре дошли в MAGICAL".Носеше се мирис на току-що окосена трева.Пътечката към стаите беше украсена с малки, бели камъчета, които блестяха на сланцето, като диаманти!
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане  ♥Gomezka97♥ Пет Май 14, 2010 6:46 pm

Дворът беше прекрасно място, в което човек се отдава на спокойствие, а миризмата на пролетни цветя се усещаше навсякъде! Smile
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане  lonely_girl Съб Май 15, 2010 3:50 am

Джейн стоеше на един камък до езерото и си тананикаше приятна мелодия.Момичето беше упоено от аромата на гора , току що окосена трева , диви горски цветя и ...кръв. Пиърс усети жаждата в гърлото си и се стрелна към боровите масиви . Сякаш прелиташе между дръветата , в търсене на плячката си. Изведнъж Джейн спря и обърна курса си на север . След секунди тя беше настигнала една пума . Те се сбориха . Животното разкъса ефирната тъмносиня рокля на момичето . Това ядоса Джейн и тя изръмжа . След още няколко секунди борба , вампирката беше забила зъбите си в гърлото на животното. Жаждата й все повече отминаваше , но не напилно както след човешката кръв . Тя се изправи и забеляза че някой я е наблюдавал .
-Упс ! - каза Пиърс, усмихвайки се и избърса кръвта останала по устата , с опакото на ръката си .
----------
п.п. ако иска някой може да продължи
lonely_girl
lonely_girl

Брой мнения : 65
Join date : 14.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bieber world <3

http://www.twitter.com/HeyItsSteph

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане  salvadorka97 ♥ Нед Май 16, 2010 3:06 pm

-Не се безпокой и аз съм като теб.Казвам се Лекси Салвадор, приятно ми е да се запознаем!
-И на мен също!Аз съм Джейн Пиърс!
-Вегетарианка ли си Question Знаеш без човешка кръв.
-Да.Но мисля, че скоро ще нападна някого, защото животинската кръв не утолява достатъчно жаждата ми.А ти Question
-Аз пия само животинска кръв.Мога да те науча как да изключиш жаждата така да се каже Very Happy Дълго време и аз бях като теб и не можех да я овладея,но сега е друго.
-Кога стана вампир Question
-Бях на 4.Ти Question
-Тази година..
-Ясно.Да вървим.
И така двете момичета се упътиха към изхода на лагера.
-Къде отиваме Question -попита Джейн
-Ще видиш..
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Дворът.

Писане  Gianna Volturi Сря Авг 25, 2010 3:01 am

*Как успях да издържа толкова часове?!*-мислех си аз лутайки се из сградата.Бях нова и не познавах никого.Толкова страдах,че Алис нямаше как да дойте с мен,защото беше наказана.Никого не познавах.А на всичкото отгоре часовете бяха сутрин.Аз съм различен вид вампир.Трябва да спя и тъй като слънцето ми щипе очите спя през деня(Споко!Не в ковчег) и уча през ноща.Часовете бяха свършили и абсолютно всички ме гледаха като откачена поради факта,че семйството ми и аз не сме като другите от нашия вид.Беше нощ.Озовах се (Очевидно) на двора.Луната беше изгряла.Не бях пила кръв от доста време.Аз не се храня с животни,но затова пък,когато пия не убивам.И в това съм различна.Към мен се приближи някой.Обърнах се за да видя кой идва при новото откачено(според тях) момиче и видях...
Gianna Volturi
Gianna Volturi

Брой мнения : 3
Join date : 25.08.2010
Age : 29
Местожителство : Волтера,Италия

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане  lonely_girl Пон Сеп 06, 2010 5:45 pm

-Здравей! - каза Джейн на напознатана , а звънливият й глас се разнесе из околността. - Аз съм Джейн Пиърс ! - представисе и се приближи.
-Гианна Волтури. - отвърна й русокоската , но някакси здържано .
-Волтури...- повтори Джейн.- Обожавам Волтера , най-прекрасният и живописен град в цяла Италия.
-Била си във Волтера?- попита Гианна и се обърна с лице към другата вампирка. Чак сега Джейн видя лицето й . Беше наистина красива , дори за вампир .
-Да , преди месец с Нейтън минахме през Италия и просто не можех да не посетя града. - Джейн отговори бързо , опитвайки се да не си припомня Нейт . - Пиеш човешка кръв , нали ?
-Да !
-Ела с мен , тук има пуми , кръвта им наподобява човешката .
lonely_girl
lonely_girl

Брой мнения : 65
Join date : 14.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bieber world <3

http://www.twitter.com/HeyItsSteph

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане  Gianna Volturi Пет Сеп 10, 2010 4:12 pm

[i]Много ти благодаря.-казах аз изправяйки се.Джейн наистина беше много мила към мен.Тръгнахме към гората и надуших пумите.Затичах се и съборих едната на земята.Пречупих врата ѝ,за да ми е по-лесно и забих зъбите си в гърлото ѝ.На мига почувствах енергията с която ме зареди.Не беше като човешката, но поне беше вкусна. scratch .Погледнах Джейн и я видях да ме гледа с ококорени очи и леко отворена уста Shocked .Усмихнах се Smile и я попитах:
-Какво?Защо ме гледаш така.
–Досега не съм виждала подобен стил за лов.-каза момичето.-Впрочем май ти трябва нова риза.-Погледнах се и видях,че черната риза с която бях беше в кървави петна.
–Ужас!Алис ще ме убие.Е какво пък така стана по-вампирска.
–Коя е Алис?-попита новата ми приятелка(или поне мисля че беше такава)
–Алис е сестра ми.Е всъщност ми е братовчедка, но тъй като мислим еднакво се считаме за сестри.Между другото искаш ли да бъдем приятелки?
Gianna Volturi
Gianna Volturi

Брой мнения : 3
Join date : 25.08.2010
Age : 29
Местожителство : Волтера,Италия

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане  lonely_girl Пон Сеп 13, 2010 5:45 pm

-Да , разбира се ! - каза Джейн и се усмихна , но си личеше , че беше малко натъжена .
-Хей , какво ти има ? - попита вампирката .
-Не , нищо , просто се замислих за семейството . - обясни и сведе поглед надолу . - Ела ще те разведа наоколо . - смени темата, но Гианна не се отказа .
-Кое е семейството ти ? Сигурно ти липсват , но съм сигурна че и ни на тях.
-Семейството ми е Нейт и да липсва ми , ужасно много . - спомняйки си за него на лицето и се изписа лека усмивка.
-Любовта е хубаво чувство , предполагам .
Джейн се засмя .
-Не , ние не сме двойка , по-скоро най-добри приятели или брат и сестра . А колкото до любовта , да наистина е хубаво чувство , може би най-хубавото.
Двете момичета вървяха и неусетно се отдалечиха от Magical .
-Стъмва се , хайде да се връщаме ! - предложи Джейн , обръщайки се към новата си приятелка .
-Да не би да те е страх от тъмното , Джейн ? - попита Гианна и я изгледа въпросително .
-Не ! - отвърна кратко тя и скочи на едно дърво . - Да бягаме до езерото ?
-Да! - двете се втурнаха напред , а вятърът развяваше косите им . Ако сега някой ги видеше , някой ''нормален'' човек , никога не би забравил тези великолепни създания , умело и плавно носещи се между дърветата. След още минута тичане се озоваха на езерото .
lonely_girl
lonely_girl

Брой мнения : 65
Join date : 14.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bieber world <3

http://www.twitter.com/HeyItsSteph

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане  Goddess_of_suffer Пон Яну 10, 2011 1:39 am

Седях в гората скрита сред дърветата и си четях книжка, когато изведнъж чух шум. Качих се на едно дърво и погледнах към езерото. Там седяха две много хубави момичета. Едната беше изцяло в черно, но това което ме стресна беше кръвта по ризата ѝ. Не беше засъхнала или съсирила се значи беше прясна. Гадост! Изведнъж и двете се извърнаха към мен. В следващият миг бях на земята притисната от момичето с кървавата риза.
– Коя си ти и защо ни наблюдаваш?- попита тя. Ха! Дори не беше задъхана
– Аз съм Катерина Джоунс. Дете на Хеката- богинята на вещерството и магията. Не ви следя. Просто чух шум и се обърнах. Уплаших се, че може да сте чудовища понеже те доста ме преследват.- казах аз и в следващият миг тя със светкавична бързина стана от мен и ми подаде ръка.
– Е в такъв случай приятно ми е да се запознаем. Аз съм Гианна Волтури, а това е Джейн Пиърс.- каза тя и посочи момичето до нея.- Ние сме вампири.
– Не съм те виждала в лагера до сега.- каза Джейн.
– Аз съм нова. Баща ми вчера ме изостави в гората и си замина на турне. Едвам се добрах до тук- обясних.
– Аз също съм нова-каза Гианна.- Само, че дойдох вчера.
Изведнъж нещо изръмжа и аз мигом се обърнах и това, което видях ме зашемети.
Goddess_of_suffer
Goddess_of_suffer

Брой мнения : 2
Join date : 10.01.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Дворът Empty Re: Дворът

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите