Magical
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дневника на Анабет Гомез

+2
salvadorka97 ♥
♥Gomezka97♥
6 posters

Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Дневника на Анабет Гомез

Писане  ♥Gomezka97♥ Пет Май 14, 2010 12:56 am

Един ден в лагера протичаше доста трудно.Сутрин ставахме рано и започваха упорити тренировки за усвояване на магичните ми сили.В лагера живееха различни митични същества някои бяха такива, каквито не можете да си представите. Тренировките започваха с упорити упражнения върху водата и най-вече върху водните същества, които преобладаваха.Всичко вървеше добре докато аз не оплесках нещата.Както се упражнявах изведнъж създадох погрешното заклинание и всичко беше в прах и дим.След като директорът на лагера ми каза, че е възможно да оправя нещата само с едно щракване на пръстите, аз за миг онемях не можех да повярвам.Оправих всичко и тренировките отново започнаха след като аз си подремнах малко.Когато беше станало около 4 часа след обяд аз се събудих, защото бях сънувала най-страшния си кошмар.В него се разказваше за едно момиче тоест аз, което беше преследвано от зъл магьосник, който искаше да открадне силите ми по най-жестокия възможен начин чрез убийството ми.Когато малко се поуспокоих отидох и разказах на ръководителите на лагера ми за страшния сън, те ми казаха, че не трябва да се страхувам, а да приема истината, че има зли магьосници, които ме преследваха, защото те бяха двама братя близнаци, но за момента само единия е разбрал за съществуването ми, другия все още е в плен на затвора, в който са били държани.Аз се уплаших, защото не можех да повярвам, че ме преследват въпреки, че преди години изобщо не знаех за силите ми.Вечерта си легнах обезпокоена, но въпреки това се опитах да забравя за това за малко.Аз заспах спокойно.

Продължението на дневника ще видите скоро,очаквайте го!
Like a Star @ heaven
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  salvadorka97 ♥ Пет Май 14, 2010 2:01 am

Супер е I love you
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  Aqwena Пет Май 14, 2010 1:51 pm

Супер е! Like a Star @ heaven What a Face
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  ♥Gomezka97♥ Пет Май 14, 2010 6:30 pm

Една сутрин се събудих и видях нещо ужасно. Всички магични същества, всички ръководители и директори на лагера ги нямаше.Не знаех какво да правя огледах навсяке дали е остнал някой, но не открих никого. Седнах да се поуспокоя малко и видях едно момиче, което никога не бях виждала.Тя беше висока, умна и доста симпатична, попитах я за името й и тя ми отговори, че се казва Джун... Джун Песър.С нея решихме да отидем в кабинета на директора за да видим дали извършителят е оставил някаква бележка.Видяхме голям лист на, който пишеше, че Анабет от лагера, в който живее трябва да се пази, защото има някой, който и мисли злото, и че трябва да отиде на ореченото място за да се срещне с него. Помислихме малко и решихме, че трябва да се изправим пред опасността.Отидохме на оказаното място и се уплашихме от гледката, защото това всъщност беше затвора, в който са държани двамата зли братя близнаци.Влязохме в него и видяхме различни хора, който бяха затворени там.Видяхме другия брат близнак и той ни направи нещо, с което успя да отвори вратата на килията си и да се освободи. Той тръгна след нас, но ние се опитахме да избягаме, стигнахме до портата от коята се влизаше в затвора и се затичахме обратно към лагера.Прибрахме се и целите бяхме в пот и уплашени.Видяхме нещо странно всички се бяха върнали и всичко изглеждаше, че никога не се е променяло.Попитах всички помнят ли нещо за случилото се, но те ми отговаряха, че нищо не е станало, озадачих се.Влязох в стаята си и на стената срещу мен пишеше с големи букви: ТОВА Е САМО НАЧАЛОТО!


Продължението скоро, очаквайте го!
Like a Star @ heaven


Последната промяна е направена от Gomezka97 на Пет Май 14, 2010 11:40 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  salvadorka97 ♥ Пет Май 14, 2010 6:37 pm

Много е яка .. ! Чакам продължението с нетърпение I love you
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  Jacksanka97 Пет Май 14, 2010 7:04 pm

Бети мн е яко cheers bounce Very Happy lol!
Jacksanka97
Jacksanka97

Брой мнения : 2
Join date : 13.05.2010

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  ♥Gomezka97♥ Съб Май 15, 2010 2:43 pm

Благодаря на всички! Like a Star @ heaven I love you
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  ♥Gomezka97♥ Нед Май 16, 2010 5:08 pm

Когато една сутрин се събудих, видях нови момичета.Излязох навън и отидох при тях, попитах ги за името им, а те ме приеха доста дружелюбно всички казаха имената си: Лекси Салвадор,Ашли Хемсан, Джун Песър и едно доста странно момиче на име Кейт Джонс, то беше странно, защото беше много сопнато и не искаше да говори с никого.Отидох при нея и я попитах защо се държи така студено с другите около нея. Тя въпреки, че много се дърпаше започна да ми разказва, какво се е случило и защо не иска да говори. Няма да ви разкажа защото тя ме помоли да не казвам на никого.Другите момичета ме попитаха за какво сме си говорили, но аз отказах да им разкажа.Те малко се разсърдиха, но бързо им мина. Поканих ги да делим обща стая с тях и те се съгласиха.Вечерта решихме да си разказваме страшни истории или по-скоро истории от нашият собствен живот. Изредихме се всичките първо аз, после Ашли, след това Джун и Лекси и на края остана Кейт. Тя ни разказа за това как е разбрала, че е магьосник и как силите й били предадени от баща, й който бил крал на Царството на сенките, но въпреки това тя притежава добра сила, защото майка й била дала своята сила. Когато стана полунощ се чу страшен гръм отвън.Изтичахме бързо и видяхме как небето вече нямаше обичайния си цвят а беше станало на огромни черни и мрачни петна.Изведнъж пред нас се показа някакво чудовище, което в действителност беше вторият зъл брат близнак, а той беше бащата на Кейт.Тя остана в несвяст когато видя, че това е баща й, а тя не е предполагала, че е жив.Той се усмихна с подлата си усмивка и каза грубо: Ти ли си моята дъщеря?

Продължението скоро, очаквайте го! Like a Star @ heaven
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  salvadorka97 ♥ Нед Май 16, 2010 5:21 pm

I love you
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  lonely_girl Пон Май 17, 2010 4:42 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
lonely_girl
lonely_girl

Брой мнения : 65
Join date : 14.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bieber world <3

http://www.twitter.com/HeyItsSteph

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  ♥Gomezka97♥ Пон Май 17, 2010 12:34 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  Aqwena Пон Май 17, 2010 1:45 pm

Супер! Like a Star @ heaven
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  ♥Gomezka97♥ Пон Май 17, 2010 10:56 pm

На сутринтта се събудих най-рано.
-Добро утро, на всички! - казах аз.
-Добро утро! - ми отвърнаха те.
Когато всички се оправихме се запътихме към столовата.Аз и Лекси бяхме заедно, а другите вървяха зад нас, защото все още се прозяваха.Когато влязохме в столовата всички ни гледаха доста странно сякаш бяхме паднали от Марс.Ние се спогледахме и продължихме да ходим към нашата маса. Тогава Лекси ме попита скоро гледала ли съм се в огледалото или не.
Погледнах я заплашително, но след като свърши закуската се върнахме в стаята ни, и когато се погледнах в огледалото видях, че имам огромна пъпка на лицето.Но не какава да е, ами със много странен зелен цвят.Изкрещях, когато я видях и след това изпаднах в паника.Попитах другите какво да направя за да махна тази пъпка пробвахме всякакви начини, но нито един не помогна.Отидохме при госпожа, Директор да я попитаме дали може да ни каже на какво се дължи странния необичаен цвят на пъпката ми. И тя каза: Вижте деца вие растете и с това магичните ви сили стават повече и това ще продължава докато сте в лагера. Твоята пъпка се дължи на това, че скоро ти ще трябва да приемеш силата да разговаряш с животните.Но това ще е доста трудно ще трябва да преминеш определени изпитания...
Like a Star @ heaven

Продължението скоро! I love you
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  lonely_girl Пон Май 17, 2010 11:19 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
lonely_girl
lonely_girl

Брой мнения : 65
Join date : 14.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bieber world <3

http://www.twitter.com/HeyItsSteph

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  salvadorka97 ♥ Пон Май 17, 2010 11:39 pm

I love you Мерси, че ме включи rabbit
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  ♥Gomezka97♥ Вто Май 18, 2010 12:38 am

За нищо! I love you
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  ♥Gomezka97♥ Съб Май 22, 2010 2:33 pm

Когато чух това се позамислих, но отговорих, че ще поема тази отговорност.Попитах Директорката какво трябва да направя.Тя ми обесни, че за известно време трябва да съм отделена от другите в специално отделение на лагера, за да мога да се концентрирам над силите и усвояването им.Въпреки, че не ми се искаше най-вече заради приятелите ми.Все пак се съгласих.След като разговора ми с Директорката приключи ние петте: аз, Джун, Лекси, Кейт, и Ашли се събрахме на нашето тайно място {което няма да спомена}. Те също бяха съгласни да отида за да мога да усвоя силите си. Прегърнахме се в най-голямата приятелска прегръдка...След една седмица ме изпратиха в това отделение, и когато отидох бях смаяна от това, което видях имаше всякакви машини, в който се изследват разни работи. Но едно място най-много ме впечатли то беше голяма къща, която беше окрасена със различни дрънкулки. Изведнъж от там излезе един господин, който беше строго облечен и ми каза:
-Здравей Анебет! - каза строго той.
-Здравейте!...


Очаквайте продължение!
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  salvadorka97 ♥ Съб Май 22, 2010 3:04 pm

Супер яко What a Face
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  ku4enceto38 Нед Май 23, 2010 5:38 pm

Смешно и интересно Very Happy
ku4enceto38
ku4enceto38

Брой мнения : 7
Join date : 15.05.2010

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  ♥Gomezka97♥ Нед Май 23, 2010 8:46 pm

Мерси! Like a Star @ heaven
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Анабет Гомез Empty Re: Дневника на Анабет Гомез

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите