Magical
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дневника на Джейн Пиърс

5 posters

Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Дневника на Джейн Пиърс

Писане  lonely_girl Пет Май 14, 2010 5:10 pm

Веднага след като двамата с Нейт прекрачихме прага на лагера , погледите на повечето присъстващи се насочиха към нас . Не разбирам какъв им беше проблема . Обърнах се към този който беше най-близо и му се озъбих . Реакцията след всяко подобно действие винаги ме разсмиваше.
-Нейт , трябва ли да оставам? - попитах .
-Вече говорихме за това , Джейн . - винаги произнасяше името ми по някакъв по специален начин . Гласът му беше наситен с толкова много обич и грижа. - Ще останеш тук и ще си намериш приятели , може би ново семейство.
-Не!-писъкът ми се разнесе из целия лагер.-Нейт , ти си моето семейство , не разбираш ли ?
-Знам ! Ще се върна за теб ! Обещавам ! Обичам те Джейн !
-Чао , Нейт ! - преди да го изрека той вече беше изчезнал от погледа ми ,но не беше достатъчно далеч , затова всеоще чувах шумоленето на листата на дърветата , когато минаваш покрай тях.
Тръгнах напред , но все още усещах погледите на съществата върху себе си .
-ОК , трябва ли да нападна някой за да спрете да ме зяпате ? - всички мълчаха.-И аз така предполагах!
Отдалечих се от всички , седнах на един камък и започнах да си тананикам .
----------
lonely_girl
lonely_girl

Брой мнения : 65
Join date : 14.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bieber world <3

http://www.twitter.com/HeyItsSteph

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  salvadorka97 ♥ Пет Май 14, 2010 5:19 pm

Like a Star @ heaven
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  ♥Gomezka97♥ Нед Май 16, 2010 4:39 pm

I love you
♥Gomezka97♥
♥Gomezka97♥

Брой мнения : 192
Join date : 12.05.2010
Age : 26
Местожителство : MaGiCAl =]

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  lonely_girl Пон Май 17, 2010 4:10 am

Бях в стаята си . Тя беше единственото нещо , което ми харесваше в лагера.Беше боядисана изцяло в бяло . Имаше голямо легло от махагон . На таблата му бяха гравирани странни цветя . Спалното бельо както и завесите бяха в черно . Бях застанала на прозореца , а в главата ми се лутаха различни мисли.Спомних си момичето от гората , другата вампирка , Лекси.Изглеждаше дружелюбна и бях убедена че е готова да помогне на всеки който се нуждаеше от помощта й.За да се разсея от носталгичните мисли за Нейт си припомнях любимите си аромати : диви ягоди , паста за зъби , гора , канела , изпрани дрехи , захарен памук. Мислих си как като дойдох в лагера си представях как източвам всяка капка кръв от беззащитните му обитатели , но сега нещо се промени . Не знаех каква е причината за това , но и не се стараех да я разбера . Бях щастлива . За първи път в живота си . За секунди грабнах Брулени хълмове от нощното си шкафче и отново седнах на прозореца . Зачетох под лунната светлина , обляна от топлия летен вятър , ухаещ на цветя. Изведнъж чух шум идващ от гората . Бързо скочих през прозореца и се приземих плавно на меката земя. Бягах направо , без да обръщам внимание на местата покрай които минавах.Следвайки миризмата се озовах отново пред езерото.Вече успях да видя този който така че стараех да настигна.Беше мъж или по-скоро още момче . Веднага се сетих за Нейт и първият път когато го видях. Същата красота притежаваше и стоящият пред мен . Очите му бяха лешниково кафяви , а кожата по-бяла от моята собствена. Не можех да откъсна поглед от лицето му . След секунди осъзнах че беше полугол . Тялото му беше също толкова невероятно , колкото и лицето му . Стояща пред това перфектно създание се чувствах толкова несъвършена и груба . Желанието да докосна нереалната му кожа и плътните му устни беше неописуемо , затова най-накрая се приближих . С всяка крачка усещах как сърцето ми започва да бие все по-бързо . Изведнъж момчето изчезна в нощта . Не разбрах как съм се прибрала отново н стаята си . Чувствах се толкова нелепо , глупаво , наивно. Примирих се че е било просто сън. Не исках да вярвам че е истински и че си е тръгнал от мен , толкова , колкото ми се искаше да знам че е бил там , близо до мен дори и за малко. Прекарах остатъка от нощта в мисли за прекрасното ми видение . В моменти като този се радвам че съм вампир , заради невероятно услужливата ми памет . Така можех да виждам видението си тогава когато си поискам , а в моя случай 24/7 .
lonely_girl
lonely_girl

Брой мнения : 65
Join date : 14.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bieber world <3

http://www.twitter.com/HeyItsSteph

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  salvadorka97 ♥ Пон Май 17, 2010 12:17 pm

I love you Много е хубаво
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  Aqwena Пон Май 17, 2010 1:35 pm

Страхотно е! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  lonely_girl Вто Май 18, 2010 2:52 am

Колкото повече мислех за него , толкова по-наивна ставах.Не бях спала от дни , защото през нощта обикалях гората , с едничката цел да го намеря. Под очите ми се бяха появили огромни черни кръгове , които ме правеха да изглеждам още по-плашеща , по един учудващо красив начин.Всяка вечер стоях на прозореца , в очакване да чуя някакъв шум или да усетя аромата му смесен с този на гората и на лятото.За пореден път бях потънала в мисли за него , когато чух някой да вика името ми . Отново тръгнах през гората . Незнайно защо , но нещо все ме влечеше към езерото.Нямаше ден от престоя ми тук , през който да не отида там . Мириса на водните лилии и тихото шумолене на водата ме успокояваха .
Вече не чувах гласа . Всичко беше толкова спокойно.
Изведнъж усетих чуждо присъствие зад гърба си , но не се обърнах .
-Знам че усети присъствието ми Джейн , така че не се преструвай . - каза същият кадифен глас , който ме повика.
-Кой си ти и от къде знаеш името ми ? - отвърнах му , обръщайки се рязко. Това беше той . Моето видение. Разбрах че е съвсем реален , болезнено реален.-Кой си ти ? - повторих .
-Този , който ще ти причини болка.Не трябваше да идвам отново.
-А защо дойде? - приличах на малко момиченце , обсипващо всички със своите въпроси.
-За да те пазя!
-От какво ?
-От болката , която ще ти причиня.
-Не ти вярвам!
-Наивна както винаги!
-Не можеш да ме нараниш , а и не го искаш.
-Мога да те разкъсам на малки парченца само за няколко секунди.
-Не ! - казах уверено и се доближих . - Можеш , но не искаш . - погалих го по бузата без да откъсвам поглед от очите си .
-Не бъди глупава!-внезапно се отдръпна от мен . В същите тези красиви очи , сега виждах уплаха.
-Страх те е от мен ! - отново се приближих . Бях на сантиметри от него , втренчена в устните му .
-Не ме е страх от малка лигла като теб .
Изненадвайки дори себе си , впих жадно устните си с неговите . Той ми отвърна със същата страст , с която аз започнах целувката.Обвих ръцете си около врата му , притискайки го възможно по-близо до себе си .
-Не! - каза момчето . - Ще ти причиня болка !
-Кой е казал че не съм мазохист ?
-Трябва да тръгвам !
-Как...как се казваш ?
-Деймън! - макар и кадифено меко , прозвуча някак измъчено.
----------
следва продължение...
lonely_girl
lonely_girl

Брой мнения : 65
Join date : 14.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bieber world <3

http://www.twitter.com/HeyItsSteph

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  salvadorka97 ♥ Вто Май 18, 2010 2:30 pm

I love you
salvadorka97 ♥
salvadorka97 ♥

Брой мнения : 263
Join date : 27.04.2010
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолсс *

http://thevampirediaries.forum-express.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  Aqwena Вто Май 18, 2010 3:48 pm

Супер! I love you
Aqwena
Aqwena
Admin

Брой мнения : 120
Join date : 26.04.2010
Age : 27
Местожителство : In YoUr DrEaMs

https://magical.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  werrs Пон Май 24, 2010 5:40 pm

Супер е! Не спирай да пишеш!

werrs

Брой мнения : 8
Join date : 16.05.2010

Върнете се в началото Go down

Дневника на Джейн Пиърс Empty Re: Дневника на Джейн Пиърс

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите